Menu Witryny
Aktualności
O PZITB
Informatory i Sprawozdania
Zarząd
Komisje
Koła Zakładowe i Terenowe
Konkursy
Rekomendacje
Zasłużeni
Składki Członkowskie
Ośrodek Rzeczoznawstwa
Szkolenia
Uprawnienia budowlane
Kosztorysowanie
Prezentacje
Referencje
Bezpłatne porady prawne
Młoda Kadra Techniczna
Kontakt
KONFERENCJE
TECH-BUD'2019
WPPK 2017
Wyszukaj

 
 
 
Zarząd w Gorlicach '2019 Drukuj Email

Wyjazdowe posiedzenie Zarządu Oddziału Małopolskiego PZITB w Gorlicach – 17.09.2019.

Zarząd w GorlicachUtartą tradycją jest, że corocznie Zarząd Oddziału Małopolskiego PZITB odbywa plenarne posiedzenie w siedzibie jednego z kół terenowych. W tym roku gospodarzem spotkania było Koło Terenowe PZITB w Gorlicach, którego przewodniczącym jest kol. Rafał Kukla – piastujący jednocześnie stanowisko burmistrza Gorlic.

Zarząd w GorlicachWe wtorek 17 września br. obrady Zarządu Oddziału Małopolskiego PZITB odbyły się w gościnnych wnętrzach Dworu Długoszów w Siarach.

Zarząd w GorlicachCo warte podkreślenia – po wnętrzach pałacu, jak również po zespole parkowo-ogrodowym zaproszonych Gości oprowadził osobiście sam Gospodarz – kol. Rafał Kukla, który w sposób niezwykle ciekawy i interesujący przedstawił historię obiektu. Zwiedzający mogli także – korzystając ze sprzyjającej pogody – podziwiać panoramę doliny rzeki Sękówki.

Zarząd w GorlicachZarząd w GorlicachPo zwiedzaniu Dworu Długoszów z przyległościami odbyło się plenarne posiedzenie Zarządu Oddziału Małopolskiego PZITB. Rozpoczęło się ono od miłej uroczystości wręczenia kol. Rafałowi Kukli odznaczeń stowarzyszeniowych, a mianowicie Złotej Honorowej Odznaki PZITB i Srebrnej Honorowej Odznaki NOT. Zarząd w GorlicachPrzedmiotowe Odznaczenia Przewodniczącemu Koła PZITB w Gorlicach dokonali – kol. Zygmunt Rawicki – Członek Honorowy PZITB, kol. Mirosław Boryczko – Przewodniczący MOIB i kol. Maciej Gruszczyński – Przewodniczący Oddziału Małopolskiego PZITB.

Zarząd w GorlicachZarząd w GorlicachZarząd w Gorlicach

Zarząd w GorlicachW kwestiach merytorycznych w trakcie posiedzenia omówiono bieżące aktywności Oddziału, ze szczególnym uwzględnieniem przygotowań do Nadzwyczajnego Walnego Zjazdu PZITB w Warszawie w dniu 4.10 br., Konferencji Tech-Bud’2019 i przygotowań do wyborów nowych władz Oddziału na kadencję 2020-24.

Po części oficjalnej odbyło się tradycyjne spotkanie inżynierskie w którym uczestniczyli Członkowie Zarządu Oddziału, jak również Członkowie Koła PZITB w Gorlicach. Upłynęło ono w miłej i przyjaznej atmosferze. Spotkanie zakończyło się późnym popołudniem, kiedy to zebrani na ręce kol. Rafała Kukli złożyli podziękowania za świetną organizację i niezwykle miłą atmosferę panującą w trakcie spotkania.

 
 
 
 
 

Copyright © 2008 Datacomp. Wszelkie prawa zastrzeone